Dünya'daki En İyi Teknoloji Şirketi
olma hedefimiz için tek bir görevimiz var.

Müşterilerimizin sonuçlarını en üst düzeye çıkarmalarına ve stratejik hedeflerini aşmalarına yardımcı olmak için yanan, hiç bitmeyen bir arzu. Hedefimiz biraz hevesli olsa da, bizi her gün yönlendiren değerlerimizdir.

Temel Değerlerimiz

Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın ve Topluluğumuzun hayatlarında bir fark yaratmak.

 • Müşteriler.

  Özenli ve detaylı BT yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Sürekli değişen bir çevreye duyarlı kalarak müşterilerimize hizmet etmek için kapsamlı endüstri deneyimimizi ve güncel teknolojiyi kullanıyoruz.

 • Çalışanlar.

  Kendini işine adamış çalışanlarımıza yaratıcılığı, hoşgörüyü, mesleki gelişimi, güvenliği ve aile ortamını beslemeyi vaat eden açık bir çalışma ortamı sağlıyoruz. İş yaşamına çeşitlilik getirmeye çalışıyoruz.

 • Toplum.

  Topluluğumuza, yerel sakinlere ve toplumdaki kadınlara ait işletmelere, bizimle çalışan veya taşeron olarak çalışmaları ve ortak başarımıza katkıda bulunmaları için fırsatlar sağlama konusunda güçlü bir bağlılığımız var.

İyi işler iyi insanlardan gelir ve tüm sorunlar iyi tasarımla çözülür.

Nevlex
CEO

İnsanlar için ortak bir hedef ve tutkuyla birleşen insanlar, proje ekibimiz rakipsizdir.

Temel değerlerimiz

Temel değerlerimiz, Nevlex'in inşa edildiği temeldir.

 • Takım çalışması.

  Birincil varlığımızın insan olduğunun farkındayız. Müşterilerimizle ekip olarak çalışıyoruz. Karşılıklı saygı, başarımızın temelini oluşturur.

 • Bütünlük

  Bir taahhütte bulunduğumuzda veya bir anlaşma yaptığımızda, her zaman takipçisi olacağız.

 • Mükemmellik.

  Yüksek kaliteli bir bitmiş ürün ve mükemmel müşteri hizmeti sunabilmemiz için yenilik ve yaratıcılığı kullanarak işimizi ustaca yürütüyoruz.

 • Güvenlik

  Nevlex olarak kendimizi çalışanlarımız, taşeronlarımız, müşterilerimiz ve genel halk için güvenli bir çalışma ortamı sağlamaya adadık.

 • İnovasyon

  Değişim ihtiyacını kucaklayan bir kültürü teşvik ediyoruz. Problem çözmede yenilikçiliği ve bireysel yaratıcılığı teşvik eder ve destekleriz; her zaman meydan okumaya yükselen.

 • İletişim

  Dinlemek için zaman ayırıyoruz. Müşteriler, ortaklar ve çalışanlarla açık, dürüst ve proaktif iletişim, çalışma şeklimiz için çok önemlidir.

Misyonumuz

Firmamız dijital dönüşüm, Yazılım geliştirme ve çağımızın artık olmazsa olmazı olan veri alanında inovatif projeler geliştirmek amacı ile yola çıkmıştır. Veri tabanı, Büyük veri, Bulut bilişim teknolojileri, İş zekası, Finansal teknolojiler, Kurumsal iş yazılımları, Yazılım geliştirme, E-ticaret çözümleri ve Dijital dönüşüm projelerinde sektöre,çalışanlarına ve çözüm ortaklarına yönetim ve danışmanlık hizmetleri bağlamında çağın gereksinimlerine ve dijital dünyaya ayak izlerini bırakmak için alanında Gerek Türkiye genelindeki büyük projelerde çalışmış, gerekse yurt dışı otoriteleri tarafından onaylı gerçek profesyonellerle alanıda söz sahibi olmak için çalışmalarına devam etmektedir. 

Vizyonumuz

Nevlex Firması, Gerek Yazılım, Gerek Veri Teknolojileri Gerekse Enterprise Tarafta Oracle veri tabanı,ERP/EBS kurumsal uygulamaları ve iş zekası ürünleri, Microsoft veri tabanı ve iş zekası ürünleri, Open source tarafta PostgreSQL, MongoDB, Cassandra, İnfluxdb ve MySQL Veritabanı kurulum, bakım, upgrade ve migration projeleri, Oracle Exadata | Oracle ODA | Oracle Minicluster | Oracle Supercluster appliance ürünleri veritabanı performans iyileştirme projeleri, Veri ambarı projeleri, danışmanlık, proje bakım ve destek hizmetleri faaliyetlerinde sektöre yeni bir bakıl açısı getirme gayesi içerisinde dünya çapında söz sahibi olarak adını farsçada nev=yeni latincede ise lex=kural yani Yeni bir kural getirmek felsefesi ile yola çıkmış tam hizmet bir Teknoloji firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.