Veri odaklı bir kültürü keşfedin.

Nevlex Tech.

Satır araları

  • Bizim İnsanımız

    Ülkedeki en yetkin ve yetenekli yazılımcılarla çalışıyoruz. Bir Nevlex çalışanının vizyonu her zaman inovasyon ve tutarlılık alanındadır. Bilgiyi her yeni nesle aktarmamızı sağlayan ve çalışanlarımızın yılların deneyimiyle işlerinin ustaları haline gelmelerini sağlayan “yerli” yetenekleri geliştiriyor ve besliyoruz.

  • Bizim Sürecimiz

    Ortaklarımız ve müşterilerimizle yakın işbirliği içinde geliştirilen, mükemmellik sunmak için gerekli endüstri bilgisini, onlarca yıllık deneyimi, yaratıcılığı ve uyarlanabilirliği birleştirir.

  • Çözüm Ortaklığı

    Out source çalışanlarımızdan veri uzmanlarına, yazılım ve ötesine kadar müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun süredir devam eden ilişkilerimiz var. Bu ilişkileri karşılıklı saygı ve kazanılmış güvene dayalı olarak geliştirdik. Yalnızca  Nevlex marka bilinci konusunda bilgili güvenilir profesyonel ortaklarla çalışıyoruz.

Yurt dışındaki En İyi Veri Şirketi olma yolunda tek bir görevimiz var.  Satır araları

Veri Odaklı Endüstri 4.0 İş Ekosistemi

Yapay zekaya dayalı gelişmiş veri analiz teknikleri ile bilinmeyen, saklı ve insan gözlemi ile ortaya çıkarılamayacak bilgilerin gün ışığına çıkarılması ve ekonomik değere dönüştürülmesi.

Biz kimiz?

10 yıldır kaliteli hizmetler ve servisler sunuyoruz.

Önemli Geri Bildirimleriniz bizim için çok önemli. Teşekkürler!

100'den fazla sektör kuruluşu ve medya ortağı tarafından desteklenmektedir.